3 lipca 2018

Lornetki

Naprawa lornetki Nikon i nie tylko

Nasza firma AleSerwis zajmuje się justowaniem oraz naprawą wszelkiego rodzaju lornetek oraz lunet: astronomicznych, myśliwskich, ornitologicznych, outdoorowych. Kilkunastoletnie doświadczenie sprawia, że mamy ogromną wiedzę i żadna usterka nie jest dla nas problemem. Jeśli mają Państwo kłopot ze swoim sprzętem to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Lornetka jak nowa!

Serwis lornetek obejmuje kolimację (niezbędna kiedy lornetka daje podwójny obraz), czyszczenie oraz naprawy mechaniczne sprzętu (korygowanie luzów, mocowanie urwanych muszli ocznych itp.)                                 

Jak odbywa się naprawa?

Klient dostarcza do nas swój sprzęt osobiście do serwisu w Warszawie lub za pośrednictwem kuriera, co jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić Państwa czas.

naprawa lornetki nikonSerwis świadczy również usługi naprawy lornetek. Zajmujemy się naprawą i justowaniem wszelkiego typu lornetek oraz lunet:
  • astronomiczne
  • mysliwskie
  • ornitologiczne
  • outdoorowe
Jeżeli nie są Państwo pewni, czy możemy pomóc w naprawie Państwa lornetki lub lunety – prosimy o kontakt! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!