Aparaty

Naprawa aparatów i obiektywów w Warszawie

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie aparatów fotograficznych, zarówno analogowych i cyfrowych. Dodatkowo oferujemy naprawę lamp błyskowych oraz obiektywów. Przyjmujemy sprzęt firmy Nikon, Canon, Pentax, Hasselblad, Olympus i innych firm. Dodatkowo możemy wykonać usługę czyszczenia matryc z komorą lustra z największą starannością.

Wieloletnie doświadczenie personelu

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie przekłada się na najwyższy poziom wykonywanych usług, co gwarantuje dokładną i porządną naprawę sprzętu. Mogą Państwo zarówno zamówić kuriera, aby odebrał od Państwa sprzęt i dostarczył do naszego serwisu, jak i przybyć do nas osobiście. W przypadku, kiedy nie są Państwo pewni czy jesteśmy w stanie zająć się konkretnym modelem do naprawy zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde nurtujące pytanie.

AleSerwis – najlepszy serwis w stolicy!

Zaufaj fachowcom z AleSerwis i ciesz się na nowo swoim sprzętem. Zapewniamy sumienność, zaangażowanie, dokładność naszych fachowców i najlepszą jakość napraw.

naprawa lustrzanek warszawa
Nasz serwis specjalizuje się w naprawie aparatów firmy Nikon. Poza tym zajmujemy się sprzętem takich firm jak:

  • Canon
  • Pentax
  • Hasselblad
  • Olympus
  • i inne

Przyjmujemy zarówno aparaty analogowe jak i cyfrowe.
Wykonujemy również czyszczenie matrycy wraz z komorą lustra .
Jeżeli nie są Państwo pewni, czy możemy pomóc w naprawie Państwa aparatu – prosimy o kontakt! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!

Scroll to Top