3 lipca 2018

Nie tylko

AleSerwis – wszechstronność usług

Nasz serwis poza naprawą aparatów, obiektywów, lornetek i lup specjalizuje się również w naprawie laptopów, skanerów i lamp błyskowych.

Mają Państwo kłopot ze swoim komputerem?

Świetnie trafiliście! Nasi technicy zajmą się chętnie Państwa laptopem i usuną usterkę. Mamy wieloletnie doświadczenie, co zapewni zadowolenie z naszych usług. Odznaczamy się starannością, rzetelnością i profesjonalizmem.

Zepsuty skaner fotograficzny?

Jeśli skaner fotograficzny odmawia posłuszeństwa, nie reaguje na Państwa działania, jakość obrazu jest niewyraźna lub skaner spowolnił to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasz technik udzieli wszelkich odpowiedzi na Państwa pytania, a swój sprzęt w zależności od preferencji mogą Państwo przywieźć do nas lub nadać kurierem.

Lampa błyskowa jak nowa

Najczęstszą usterką lampy błyskowej jest wyeksploatowanie palnika lampy. Naprawa polega na jego wymianie, dzięki czemu sprzęt działa jak nowy. Naprawiamy lampy Canon, Nikon i wiele innych. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu!

serwis aparatów fotograficznych warszawaW Naszym serwisie możesz naprawić również:
  • laptopy
  • skanery fotograficzne
  • lampy błyskowe
Jeżeli nie są Państwo pewni, czy możemy pomóc w naprawie Państwa sprzętu – prosimy o kontakt! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!