SERWIS APARATÓW FOTOGRAFICZNYCH WARSZAWA

Naprawiamy

Jesteśmy najlepszym serwisem Nikona w Warszawie. W Naszym oddziale naprawiamy lustrzanki i obiektywy najbardziej znanych marek takich jak: Nikon czy Canon. Dzięki wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu naprawiamy aparaty, lampy błyskowe i sprzęt fotograficzny wszelkich pozostałych marek.
Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie!

Skorzystaj z szybkiej metody zgłaszania naprawy. Uzupełnij na Naszej stronie formularz i prześlij go prosto do Naszego technika. Sprzęt możesz dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

O NAS

Naprawimy wszelkiego rodzaju sprzęt fotograficzny

AleSerwis- najlepszy serwis Nikona w Warszawie! Nasz serwis oferuje szeroki zakres usług, w tym: naprawa lustrzanek i obiektywów Nikon, Canon i innych, naprawa aparatów, sprzętu fotograficznego i lamp błyskowych. Poza tym specjalizujemy się w naprawach lornetek oraz lunet astronomicznych, myśliwskich, ornitologicznych i outdoorowych. Mamy 15- letnie doświadczenie pracy w serwisie Nikon Polska, a ogółem 30 – letnie doświadczenie pracy w serwisach sprzętu fotograficznego, co gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Dodatkowym atutem jest to, że nasi technicy zajmują się naprawą skanerów i laptopów. Swój sprzęt mogą Państwo przekazać osobiście w naszym serwisie lub zamówić kuriera, który odbierze go w wyznaczonym miejscu.

Naprawa pogwarancyjna aparatów

Przede wszystkim zajmujemy się naprawą aparatów firmy Nikon. Poza tym przyjmujemy sprzęt między innymi takich firm jak: Canon, Pentax, Olympus i inne. Jeśli nie są Państwo pewni czy będziemy w stanie zająć się Państwa sprzętem to zapraszamy do kontaktu w celu konsultacji.

Profesjonalna obsługa klientów

Bardzo istotne dla naszych klientów jest to, że korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, a nie tanich podróbek, które nie zapewniają dobrej jakości. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów i ich profesjonalna obsługa.

REFERENCJE

Referencje oraz opinie naszych klientów

KONTAKT

Zapraszamy do naszego salonu:

Godziny otwarcia:
pon - pią 10 - 17

ul. Dolna 30A,
00-774 Warszawa
tel. +48 570447448